Fundacja „Hejtstop” kontra Nacjonalista.pl

Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy zabawną wiadomość od janczarów politycznej poprawności, tych samych, którzy donosili do prokuratury na Mariusza Pudzianowskiego za jego wypowiedzi o imigrantach z Afryki i Azji:

Następujące treści:

1. Pod adresem: http://www.nacjonalista.pl/2016/06/13/zboczencywystrzelaniworlando/

o treści: “Zboczeńcy wystrzelani w Orlando” (4820)

oraz o treści: “Przybytek, w którym zbierali się zwolennicy pedałowania na długo zapamięta wizytę egzotycznego Amerykanina”

dodane 13 czerwca 2016 r. chodzi o nazywanie homoseksualistów “zboczeńcami” oraz “pedałami” naruszają postanowienia Regulaminu serwisu poprzez: umieszczanie przez Użytkowników treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc. Wpisy naruszają art. 119, 256 lub 257 Kodeksu Karnego. Wobec powyższego w trybie natychmiastowym żądamy usunięcia ww. wpisów widniejących na Państwa portalach.

Zawodowi „antyfaszyści/antyrasiści” swój mail rozpoczęli słowami „Uprzejmie zwracamy się z żądaniem”. My więc uprzejmie odpowiadamy, że zboczeniec to zboczeniec, a idiota to idiota. A jakby wzmiankowani nie czytali dokładnie, to w Orlando egzotyczny Amerykanin, aż z Afganistanu, wystrzelał wyżej wymienionych. Polecamy również uwadze artykuł „Antyfaszyzm jako choroba psychiczna”.

Na podstawie: Informacje nadesłane/nacjonalista.pl

gnls

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*