„First to Fight” II – sporty walki, nacjonalizm, duch Słowian!

Druga edycja nacjonalistycznego turnieju sportów walki „First to Fight” przeszła do historii. Tym razem wydarzeniu towarzyszyła nagonka Gazety Wyborczej oraz różnej maści „antyfaszystów”, którzy jednak ostatecznie przegrali z determinacją organizatorów. Triumf woli.

Zorganizowany w Poznaniu przez Autonomicznych Nacjonalistów turniej pod hasem „Duch Słowian” należał do zdecydowanie udanych. Profesjonalna klatka do walk, dobrze przygotowani zawodnicy, stoiska z wydawnictwami i nacjonalistycznymi gadżetami, a także żywo reagująca publiczność. Warto wspomnieć, iż w wydarzeniu wzięli udział także goście z Francji i Czech.

Zawodnicy sprawdzili swoje umiejętności w boksie, K-1 oraz MMA. Wśród walczących na ringu nacjonalistów reprezentujących organizacje i grupy z całego kraju m.in. działacze Narodowego Odrodzenia Polski, wśród zwycięzców – Piotr Piś, szef kujawsko-pomorskich struktur NOP, który powtórzył ubiegłoroczną wiktorię. Znakomicie zaprezentowała się również ekipa KSW Triumfator, szkoły walki Roberta Musierowicza i zarazem szefa łódzkiego NOP.

Sport, zdrowie, nacjonalizm!

Tak było w 2015 roku

Wywiad z organizatorem i pomysłodawcą amatorskiego turnieju First To Fight

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*