Inwazja imigrantów – filmowy zapis upadku Europy

Chyba tylko cud może odwrócić proces powolnego upadku Europy. Ten krótki film powinien obejrzeć każdy – zamiast wielu słów niech przemówią obrazy. Masowa imigracja za którą stoi syjonistyczne lobby i wielki kapitał zamienia Stary Kontynent w mieszankę afrykańskiego buszu i azjatyckiej pustyni. Zamieszki, demolowanie miast, narzucane przez przybyszów swoich zwyczajów i walka z europejską Tradycją. Biali ludzie zdeprawowani przez marksizm i liberalizm stracili instynkt samozachowawczy. Czy jest jeszcze szansa na odrodzenie?

Warto zwrócić uwagę na końcowe słowa Barbary Lerner Spectre, Żydówki rezydującej w Szwecji, która w przystępny sposób tłumaczy, kto odgrywa wiodącą rolę w dziejącej się na naszych oczach „transformacji”.

„Musimy zabezpieczyć byt naszego ludu i przyszłość dla białych dzieci”

Stanowisko polskich nacjonalistów w kwestii masowej imigracji oraz multikulturalizmu

gnls

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*