Mechaniczne Imperium Nacjonalizmu (fotorelacja + film)

Takiego wydarzenia do tej pory nie było w Europie. Pierwsze nacjonalistyczne zawody motocrossowe pod nazwą „Imperium Machina” przeszły już do historii. Organizator, czyli Narodowe Odrodzenie Polski, połączył przyjemne z pożytecznym. Dobra zabawa i sportowy duch walki miały nadrzędny cel charytatywny zgodnie z praktykowaną od lat przez NOP dewizą: Dla Narodu przez Naród. Zebrano blisko 17 tysięcy złotych, które przeznaczone zostały na pomoc m.in. dla Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu (onkologia dziecięca).

Narodowe Odrodzenie Polski dziękuje wszystkim darczyńcom oraz stowarzyszeniu Narodowy Myszków, którego członkowie wsparli swoimi siłami organizację imprezy oraz osobom, które zaangażowały się w ideę Imperium.

Patronat medialny nad imprezą objęły: Dziennik Narodowo-Radykalny Nacjonalista.pl oraz pismo „Szczerbiec. Na szlaku idei”.

Turnieje piłkarskie i sportów walki, imprezy survivalowe, strzelectwo, a teraz zawody motocrossowe – nacjonaliści udowadniają hasło „Sport – zdrowie – nacjonalizm” może mieć wiele odsłon. Jak głosi popularne powiedzenie: w zdrowym ciele zdrowy duch. Wysiłek fizyczny i rywalizacja sportowa kształtuje to pierwsze. Duch to już domena Wartości oraz ideologii narodowo-radykalnej, których logicznym następstwem jest pomoc potrzebującym rodakom.

info@nop.org.pl
slask@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny!

Oficjalny film z wydarzenia

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Slowa uznania dla organizatorow eventu. Dobra robota !!! – Trzymac ten poziom.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*