Zaproszenie: Nacjonalistyczny 1 maja 2015

Podobnie jak w latach ubiegłych (2014, 2013, 2012) z inicjatywy Autonomicznych Nacjonalistów w Warszawie odbędzie się narodowa manifestacja pierwszomajowa. Nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem. W zaproszeniu czytamy:

W Święto Pracy 1 maja, kolejny raz ulicami Warszawy przejdzie nacjonalistyczny pochód, będący wyrazem sprzeciwu wobec systemu wygenerowanego przez klasę rządzącą, kastę oligarchów i dyktat międzynarodowych instytucji ekonomicznych o profilu neoliberalnym. Nie obchodzi nas rodowód Święta Pracy, ani też fakt, iż uchodzi ono obecnie za „lewicowe” czy „komunistyczne” – 1 maja to doskonała okazja do podkreślenia społecznego charakteru polskiego nacjonalizmu, a także okazania solidarności ze wszystkimi wyzyskiwanymi i poszkodowanymi przez obecny system Polakami.

Nowoczesny nacjonalizm to nie działalność prowadzona w nieistotnej dla narodu politycznej przestrzeni. To codzienny aktywizm wśród ludzi, których dotykają te same społeczne problemy. To działalność dla narodu przez naród. Nacjonaliści muszą być wszędzie tam, gdzie Polaków dotyka bieda, wyzysk czy wykluczenie – a także przypominać o tych problemach przy każdej nadarzającej się okazji. 1 maja, dzień ludzi pracy, jest ku temu doskonałą okazją.

Pogarszający się stan polskiego przemysłu (od początku 2015 roku zwłaszcza górnictwa i rolnictwa), ponad milion rodaków na emigracji, brak nowych miejsc pracy i niestabilność zatrudnienia (tzw. umowy śmieciowe) – oto część bilansu demoliberalnych rządów na przestrzeni ostatnich lat. Przechodząc w Święto Pracy w nacjonalistycznym pochodzie ulicami Warszawy, głośno podkreślimy swoje stanowisko w tej sprawie.

Pochód rozpocznie się o godzinie 15:00 przy wejściu do Ogrodu Saskiego (róg ulic Marszałkowskiej i Królewskiej) i przejdzie reprezentatywną trasą w stronę Placu Zamkowego.

Kiedy: 01.05.2015

Gdzie: Warszawa, Ogród Saski

Godzina: 15:00

Wydarzenie na FB: facebook.com/events/376630395862287/

Na podstawie: Informacje nadesłane

1majanacjonalizm

 

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Komentarzy

 1. Polecam ból zada z powodu tego eventu na fb profilu MN ze strony chłopców pod krawatami :D

  • fb, mn? Można jaśniej? Zakładam, że chodzi o profil marszu niepodległości, ale wpisy w internecie często bywają kasowane lub giną w gąszczu innych wiadomości.

   • Na profilu Marszu Niepodległości na Facebooku jest ból dupy pod zaproszeniem na 1 maja, tradycyjnie kto to robi? Wszelkiej maści kurwiniści i „narodowi liberałowie”…

  • Wszyscy ujadacze i te srodowisko warci siebie …

   NOP bedzie PRESENT !

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*