Horror w Syrii: Obcięli chrześcijaninowi głowę, poćwiartowali ciało i rzucili psom na pożarcie

Andrei Arbashe, młody chrześcijanin, dopiero po ślubie, oczekujący wraz żoną na dziecko, poznał smak „syryjskiej rewolucji” finansowanej przez Stany Zjednoczone oraz ich sojuszników. Ktoś usłyszał, iż jego brat powiedział publicznie, iż tzw. rebelianci zachowują się jak bandyci. Wahabickie/salafickie bestie, najemnicy z wielu krajów, mordujący bez skrupułów chrześcijan i muzułmanów, postanowili ukarać rodzinę „grzesznika”. To był wyrok na młodego wyznawcę Chrystusa. Obcięli mu głowę, ciało poćwiartowali i rzucili psom na pożarcie, informuje matka Agnès Mariam de la Croix, przełożona klasztoru św. Jakuba w okolicach Homs. (WT)

Na podstawie: The Sunday Times

Komentarz: Niech Bóg chroni syryjskich chrześcijan, Syrię oraz prezydenta Baszara al-Assada w obliczu barbarzyństwa koalicji islamistyczno-syjonistyczno-amerykańskiej.

syrianacjo

***

Sojusznicy demoliberalnych reżimów w działaniu – Boże Narodzenie – zastrzelony, gdyż nie chciał „wyprzeć” się Baszara al-Assada i przyjąć wahabickiej wersji „islamu”

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Comments

Komentarzy