Horror w Syrii: Obcięli chrześcijaninowi głowę, poćwiartowali ciało i rzucili psom na pożarcie

Andrei Arbashe, młody chrześcijanin, dopiero po ślubie, oczekujący wraz żoną na dziecko, poznał smak „syryjskiej rewolucji” finansowanej przez Stany Zjednoczone oraz ich sojuszników. Ktoś usłyszał, iż jego brat powiedział publicznie, iż tzw. rebelianci zachowują się jak bandyci. Wahabickie/salafickie bestie, najemnicy z wielu krajów, mordujący bez skrupułów chrześcijan i muzułmanów, postanowili ukarać rodzinę „grzesznika”. To był wyrok na młodego wyznawcę Chrystusa. Obcięli mu głowę, ciało poćwiartowali i rzucili psom na pożarcie, informuje matka Agnès Mariam de la Croix, przełożona klasztoru św. Jakuba w okolicach Homs. (WT)

Na podstawie: The Sunday Times

Komentarz: Niech Bóg chroni syryjskich chrześcijan, Syrię oraz prezydenta Baszara al-Assada w obliczu barbarzyństwa koalicji islamistyczno-syjonistyczno-amerykańskiej.

syrianacjo

***

Sojusznicy demoliberalnych reżimów w działaniu – Boże Narodzenie – zastrzelony, gdyż nie chciał „wyprzeć” się Baszara al-Assada i przyjąć wahabickiej wersji „islamu”

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

10 Komentarzy

 1. „Religia pokoju” w akcji.

 2. HAha zminusowano tak mój komentarz na stronie nacjonalistów gdy krytykuję islam? Śmiechu warte! Przecież to jest prawda islam obecnie jest nie tyle co religią, a ruchem politycznym niezwykle radykalnym i niebezpiecznym. Zaznaczam, że nie uderzam do muzułmanów tatarskich bo to jest inna sprawa.

 3. Nie zapomnij tylko się wyżalić w internecie z tego powodu :) Śmiechu warte są Twoje komentarze w temacie islamu, znamionujące jakąś obsesję. Gdybyś na moment uruchomił myślenie, to zorientowałbyś się, iż za te i inne mordy odpowiedzialni są wahabici/salafici, tak samo mordujący chrześcijan jak i muzułmanów (szyitów, alawitów), a z islamem mający tyle wspólnego, co nawiedzeni amerykańscy teleewangeliści z chrześcijaństwem. Łatwiej jednak pociskać populistyczne pierdoły zwalniające z konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy w temacie.

 4. A nooo tak bo przecież islam to religia pokoju przepraszam zapomniałem :D

 5. @Łukasz
  Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo wychodzisz na totalnego debila – no, chyba że nim po prostu jesteś.

 6. @ WT nie krytykuj go bo sam nie masz pojęcia o islamie. Koran wyraża się jasno – każe zwalczać niemuzułmanów (9. rozdział Skrucha) a wcześniejsze pokojowe wersety zostały anulowane przez późniejsze nietolerancyjne. Mniejszości religijne są masowo prześladowane w krajach islamskich a walki pomiędzy różnymi odłamami islamu wynikają z tego, że jedni drugich uznają za niewiernych. Do tego istnieje islamskie prawo szariat – każe zabijać za odejście od islamu za obrazę islamu, pozbawia praw kobiety, pozwala na pedofilię i przemoc domową (Koran mówi bezpośrednio, żeby w przypadku gdy żona nie jest posłuszna mężowi tej ją bił. Obejrzyj sobie :
  https://www.youtube.com/watch?v=nVArfffQ9UM

 7. @Marek
  Wow, filmik o czymś tak złożonym jak religia, nawet gdy dla mnie jest fałszywa, jestem pod wrażeniem!
  Nie dyskutujemy w tym wątku o islamie jako ogólności, bo nie ma czegoś takiego. Wpis dotyczy konkretnego przypadku, zachowania wahabitów/salafitów, a więc sekt odrzucanych przez np. szyitów, ale także większość sunnitów. Jak masowo byli prześladowani chrześcijanie w Iraku Saddama, w Syrii przed „rewolucją”, albo jak są masowo prześladowani w Iranie?

 8. O ile wśród muzułmanów znajdziemy różnice to Koran ma jednoznaczny przekaz. Muzułmanin może odrzucać pewne elementy Koranu i nakazy z Hadisów ale to już jego wola. Salafizm i wahabizm są nurtami starającymi się wiernie stosować do nakazów islamskich ksiąg. Jeśli chodzi o Iran należ on do światowej czołówki krajów w których chrześcijanie są prześladowani. Zajmuje 8. miejsce rok temu 5. miejsce. Chrześcijanie bywają aresztowani za swoją wiarę, padają ofiarami znęcania psychicznego. Jeżeli jakiś muzułmanin zechce przejść na chrześciajaństwo grozi mu kara śmierci, w praktyce często są zamykani do więzień. http://www.opendoors.pl/przesladowania/opisyekrajow/iran/ Nie mam danych z Iraku przed Sadamem bo obalono go ładnych kilka lat temu i wtedy jeszcze nie interesowałem się tym tematem. Co do Syrii przed rewolucją chrześcijanie żyli tam stosunkowo dobrze, ponieważ rządzi tam świecki dyktator, który na dodatek jest alawitą. Alawizm to religia mieszana, co ważne nie uznają oni szariatu, obchodzą tez Boże Narodzenie. Prawa jest taka, że chrześcijanie i inni nie-muzułamnie są prześladowani od Indonezji po Nigerię. 9 z pierwszej dziesiątki krajów gdzie chrześcijanie są najbardziej prześladowani to kraje islamskie. Dokładne opisy tutaj:http://www.opendoors.pl/przesladowania/opisyekrajow/

 9. Na jednej ze stron znalazlem taki oto komentarz, moim zdaniem to powinna byc jedynie sluszna odpowiedz.
  „Cała europa powinna postąpić tak jak Japonia… 1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem. 2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii ( prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne ) 3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo. 4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego ( co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach ). 5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku ( jak rozumiem japońskie tłumaczenie ). 6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie. 7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione. 8. Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich. 9. Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków. 10. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam. 11. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii. 12. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze. 13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność. 14. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIEjapońskie firmy. 15. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy. 16. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy. 17. Japonia nie akceptuje praw szariatu. 18. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.”

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*