Fotorelacja: Narodowe Święto Niepodległości w Białymstoku

Nie pomogły kłamstwa i nagonka „Gazety Wyborczej”, zawodowych „antyfaszystów” oraz demoliberalnych polityków. W wigilię Święta Niepodległości w Białymstoku odbyła się manifestacja zorganizowana przez Narodowe Odrodzenie Polski.

10 listopada o godzinie 15.45 rozpoczęły się białostockie, narodowe obchody Święta Niepodległości. Na placu przed Ratuszem zebrało się ok. pół tysiąca osób, by w godny sposób uczcić ten szczególny dzień. Po krótkim przemówieniu, które wygłosił kol. Bogusław Koniuch, zebrani przeszli ulicami miasta na cmentarz Wojskowy, gdzie przedstawiciel podlaskiego Narodowego Odrodzenia Polski kol.Tomasz Wendołowicz złożył w imieniu zebranych wieniec. W trakcie przemarszu wznoszono  okrzyki: „Bóg, Honor i Ojczyzna,” „Narodowy radykalizm”, „Precz z Unią Europejską”, „Nadchodzą, nadchodzą nacjonaliści”. Następnie głos zabrał kol. Adam Bielecki. Po odśpiewaniu hymnu zebrani rozeszli się do domów.

W manifestacji uczestniczyli ludzie z szeroko pojętego ruchu narodowego miedzy innymi z Organizacji Narodu Polskiego – Liga Polska, SN, kibice Jagiellonii Białystok, mieszkańcy miasta oraz przyjezdni goście. Dużą grupę stanowili ludzi młodzi, co daje nadzieję na przyszłość.

Tekst przemówienia:

Witam wszystkich zgromadzonych

Zebraliśmy się dziś w tym miejscu, by oddać hołd tym, którzy oddali swe życie, by Polska odzyskała niepodległość. Stało się tak 11 listopada 1918 roku. Po latach ciemnej nocy zaborów rozbłysło światło wolności.

Znów byliśmy suwerennym i niepodległym państwem. Niestety, ale wolność skończyła się wraz z wybuchem 2 wojny światowej. Po okupacji niemieckiej nastała okupacja komunistycznych siepaczy. W 1989 roku mieliśmy szansę na stanie się na powrót w pełni suwerennym państwem. Lecz rządy demoliberalnych degeneratów i gruba kreska w rozliczeniu komunistycznych zbrodni skutecznie temu zapobiegły. Po przystąpieniu do Unii Europejskiej, a w szczególności po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego nawet te resztki niepodległości zostały nam odebrane.

Dziś duża grupa posłów głosujących za utratą naszej suwerenności przebrała się w szaty mega patriotów i zwodzi często nieświadomych ludzi obietnicami zmian. Jednak nic się nie zmieni, skoro ci sami ludzie popierają wydawanie grubych milionów na syjonistyczne wojny, podczas gdy nasze szpitale toną w długach. Dla tych traktatowych patriotów ważniejszy jest interes USA niż zdrowie Polaków.

Dlatego jedyną realną alternatywą, by w pełni odzyskać niepodległość oraz suwerenność jest popieranie ruchów nacjonalistycznych i partii narodowo radykalnych, gdyż tylko one głoszą postulaty uwolnienia się spod wpływów zarówno Moskwy, Brukseli jak i Waszyngtonu. Ta alternatywa to w Polsce Narodowe Odrodzenie Polski prowadzące od lat walkę z systemem demoliberalnym. Walka o wolną i suwerenną Polskę trwa i trwać będzie aż do całkowitego zwycięstwa!

Chwała Wielkiej Polsce!

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*