Syryjska armia wysyła terrorystów do piekła

Po przywróceniu spokoju w stolicy kraju Damaszku, syryjska armia kontynuuje operację ostatecznego rozwiązania kwestii terrorystycznych band, sponsorowanych i wspieranych przez Stany Zjednoczone, Izrael oraz ich sojuszników w regionie (Arabię Saudyjską, Katar oraz Turcję). Wciąż trwa akcja oczyszczania z salafickich/wahabickich ekstremistów rejonu miasta Homs. W międzyczasie siły bezpieczeństwa rozpoczęły wielką operację w mieście Aleppo, gdzie tamtejsi chrześcijanie w liczbie 180 000 obawiają się o swoje życie mając na uwadze wcześniejszy exodus ponad 100 000 swoich braci z Homs, zmuszonych do ucieczki przez terrorystów.

Tymczasem niemiecki wywiad (BND) dowodzi, iż ponad 90% ataków terrorystycznych w Syrii (w tym także masakra w Houla) jest dziełem grup działających pod sztandarem Al-Kaidy. Informacje o tym opublikował dziennik Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Na podstawie: Press TV

Komentarz: Niech Bóg chroni żołnierzy nacjonalistycznej Syrii oraz Prezydenta Baszara al-Assada, jednego z Nas. Oby wkrótce spokój i harmonia powróciły, a terroryści zostali zmiażdżeni wraz z marzeniami ich protektorów o destabilizacji filaru antysyjonistycznego oporu. Europejski i arabski nacjonalizm to sojusznicy przeciwko wspólnym wrogom.

Syryjscy żołnierze po oczyszczeniu Damaszku

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*