Kolejna masakra na farmie – stop ludobójstwu Burów!

Morderstwa białych farmerów stały się codziennością w Południowej Afryce. Blisko 4000 z nich (ok. 10% społeczności) straciło życie po roku 1994, czyli od upadku apartheidu. W RPA codziennie notuje się ok. 56 morderstw, co czyni ten kraj jednym z najbardziej niebezpiecznych na świecie. W obawie o bezpieczeństwo kraj opuściło ponad 800 tysięcy Afrykanerów – o sytuacji tych, którzy pozostali pisaliśmy już na naszym portalu.

6 kwietnia 2012 roku dopisano kolejne tragiczne wydarzenie do długiej listy. Na farmie Naauwhoek w okolicach miasta Griekwastad znaleziono ciała Deona Steenkampa (44 lata), jego żony Christelle (43 lata) oraz ich córki Marthelli (14 lat). Makabrycznego odkrycia dokonał 16-letni syn zamordowanych Don. Siostra Dona żyła jeszcze przez chwilę, jednak zmarła w jego ramionach.

Świat milczy lub udaje, iż nie widzi ludobójstwa dokonywanego na Burach. Brutalny czarny rasizm w Południowej Afryce nie jest medialny i nie wpisuje się w narrację apostołów „tolerancji” hołubiących terrorystów mordujących zarówno białych, jak i czarnych mieszkańców kraju. Obojętność rządzącego Afrykańskiego Kongresu Narodowego oraz popularność wśród jego zwolenników haseł „zabij farmera – zabij Bura” dodatkowo pogarsza sytuację Afrykanerów.

Z etnopluralistycznego punktu widzenia jedynymi rozwiązaniami są albo pełna sprawiedliwość i prawda, albo secesja i utworzenie osobnego państwa Burów na terenach RPA. W przeciwnym wypadku będziemy dalej świadkami powolnej eksterminacji narodu burskiego przy obojętności tzw. światowej opinii publicznej. (WT)

Na podstawie: volkstaat.net

***

10 kwietnia mija kolejna rocznica zamordowania przez naszego rodaka Janusza Walusia lidera Południowoafrykańskiej Partii Komunistycznej i zbrojnego ramienia Afrykańskiego Kongresu Narodowego Chrisa Haniego. Organizacja, którą kierował Hani odpowiadała za ataki bombowe i zabójstwa żołnierzy, policjantów oraz cywilów. Jej hymn zawierał słowa „Przyrzekamy sobie zabić wszystkich białych”. Janusz Waluś przeczuwając do czego mogą doprowadzić rządy ANC zdecydował się na radykalny krok… Dziś odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności w więzieniu w Pretorii.

Sylwetka Janusza Walusia: answ.wordpress.com/artykuly/janusz-walus

Pamiętamy o nim, wolność dla Janusza Walusia! Trzymaj się Bracie!

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Komentarzy

  1. Masakra co tam się dzieje. Dobrze, że o tym piszecie bo ludzie nic na ten temat praktycznie nie wiedzą.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*