Narodowi radykałowie solidarni z Syrią i prezydentem Assadem

„Syryjska wojna o wolność – przeciwko syjonizmowi i globalizmowi”

Kampania propagandowa przeciwko nacjonalistycznej Syrii wkracza w fazę zasadniczą. Reżimowe media od tygodni bombardują nas zmanipulowanymi obrazami, które mają usprawiedliwić interwencję Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników w sprawy niepodległego państwa jakim jest Syryjska Republika Arabska. Rzekoma rewolucja to w rzeczywistości rebelia islamskich fanatyków finansowanych i wspieranych przez USA, Arabię Saudyjską, Izrael oraz inne kraje zainteresowane utrzymaniem swojej hegemonii oraz destabilizacją kraju położonego w strategicznym z punktu widzenia geopolityki regionie świata i prowadzącego zdecydowanie antysyjonistyczną i antyglobalistyczną politykę.

Narodowe Odrodzenie Polski, ruch nacjonalistyczny od 30 lat walczący o zachowanie niepodległego bytu naszej Ojczyzny oraz stojący na gruncie zasady, iż Naród, by mógł bez przeszkód wzmacniać się i rozwijać musi bowiem istnieć w ramach stworzonego przez siebie państwa, którego jest jedynym suwerenem, w pełni solidaryzuje się z prezydentem Baszarem al-Assadem popieranym przez znakomitą większość narodu syryjskiego. Pamiętajmy o słowach Ojca Świętego Benedykta XVI: „Syria to przykład tolerancji, koegzystencji i harmonijnych relacji pomiędzy chrześcijanami i muzułmanami”.

Źródło: Biuro Informacyjne NOP

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Wszystkim zainteresowanym sprawą Syrii polecam krótki film:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xBs7n3-04fY
    a także
    http://www.infosyrie.fr/
    Portal stworzony m.in. przez jednego z byłych szefów francuskiego G.U.D., a obecnie osobę z kręgu Marine Le Pen ;)

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*