Zapraszamy do Torunia na Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Żołnierze Wyklęci to Ci, dla których wojna nie skończyła się na przełomie lat 1944/1945. Ci, dla których walka o Wielką Polskę była największym obowiązkiem, walczącym z czerwoną zarazą po ostatnie tchnienie. Żołnierze AK, NSZ, NZW, WiN i wielu innych formacji stawiających opór sowietyzacji Polski

Chęć kultywowania tych wspaniałych tradycji, oraz wierność niepodległościowym ideałom to powody, dla których Narodowe Odrodzenie Polski oraz Inicjatywa Narodowa 14 organizują w TORUNIU, w dniu 25 LUTEGO, MARSZ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH!

To także protest przeciwko wszelkim działaniom estabilishmentu zmierzającym do tego, aby nasi bohaterowie nadal byli zapomnianymi, wyklętymi. Protest przeciwko próbom wybielania komunistów, fałszowaniu historii.

Uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych to nasz obowiązek. Jako młode pokolenie jesteśmy im to winni. Nie może Cię tam zabraknąć!

START O GODZ. 16.00 Z PLACU ŚWIĘTEJ KATARZYNY!

Patronat medialny nad manifestacją objął portal Nacjonalista.pl.

Wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/288307824563164/

Po marszu odbędzie się patriotyczny koncert.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Komentarzy

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*