Zmiany w funkcjonowaniu wersji mobilnej i informacja dotycząca rejestracji na portalu Nacjonalista.pl

W związku z prośbami, które dotarły do nas, z dniem dzisiejszym zmieniamy sposób korzystania z mobilnej wersji serwisu. Do tej pory wersja mobilna uruchamiała się automatycznie po wejściu na adres www.nacjonalista.pl i wykryciu przez nasz system smartfona lub innego urządzenia mobilnego, nie dając czytelnikom możliwości przejścia do pełnej wersji serwisu. Od tej chwili wersja mobilna jest dostępna wyłącznie pod domeną m.nacjonalista.pl i taki adres należy wpisać w swoim telefonie lub tablecie, aby korzystać z „szybkiej” wersji serwisu.

Pełna wersja serwisu pod adresem: www.nacjonalista.pl

Mobilna wersja serwisu pod adresem: m.nacjonalista.pl

Informujemy także, że wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrowali się na portalu, a nie otrzymali wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym proszeni są o kontakt na adres: kontakt@nacjonalista.pl w celu ręcznej aktywacji konta. Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy blokowani przez część serwisów, które oferują skrzynki e-mail i nasze wiadomości mogą do Was nie docierać.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Komentarzy

  1. Nie podoba mi się ta zmiana względem opcji mobilnej, po prostu wpisywałem nacjonalista.pl a teraz mam pamiętać jeszcze o „m” ;(.

  2. To musi być niesamowity wysiłek.

  3. Jestem tradycjonalistą i pozostanę przy rozszerzonej wersji serwisu:-)

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*