Apel do Premiera Donalda Tuska oraz do ABW

norweski terrorysta w stroju wolnomularskim

Nie chcemy w Polsce takiej masakry jak w Norwegii. Poddajmy nadzorowi ekstremistów!

W związku z ostatnią masakrą dokonaną w Norwegii przez Andersa Behringa Breivika – człowieka związanego z ruchami syjonistycznymi i wolnomularstwem – zwracamy się do władz Rzeczpospolitej Polskiej, a przede wszystkim do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego z apelem o podjęcie niezwłocznej kontroli i roztoczenie nadzoru nad wszystkimi organizacjami syjonistycznymi i wolnomularskimi działającymi w Polsce. W przypadku tych ostatnich musi szczególnie niepokoić fakt, że z natury działają one w sposób skryty. Przykład norweski pokazuje, że wolnomularstwo może stać się wylęgarnią ekstremistów, rewolucjonistów i terrorystów, co zresztą potwierdza doświadczenie historyczne, gdyż organizacje masońskie niejednokrotnie były już wylęgarnią ekstremizmu politycznego o charakterze lewicowym i rewolucyjnym. Dowodzą tego przykłady wydarzeń 1789, 1830 czy 1848 roku.

Mamy nadzieję, że w ramach akcji walki z terroryzmem organizacje wolnomularskie działające w Polsce znajdą się pod baczną kontrolą służb specjalnych. Być może należy zbadać, czy nie powinny zostać w ogóle zdelegalizowane.

Redakcja Konserwatyzm.pl

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Słuszny apel. Popieram go. W końcu jeśli przeciwko nim zaczniemy używać ich własną broń, to zaniechają jej stosowania.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*