Wspieraj nacjonalizm – wesprzyj finansowo portal Nacjonalista.pl

Szanowni Czytelnicy,

W serwisie jest już dostępnych ponad 7600 wpisów o różnej tematyce i wielkości. Wielokrotnie z winy dostawców, którzy nie wywiązywali się z umowy oraz „wyłączali” stronę byliśmy zmuszeni do zmiany serwera. To wszystko generuje koszty, którym nie jesteśmy w stanie samodzielnie podołać z uwagi na nasze zaangażowanie na polu innych inicjatyw wydawniczych i organizacyjnych. Dziękując za wszelkie dotychczasowe, prosimy jak każda inicjatywa non-profit o dalsze regularne wsparcie, gdyż tylko w ten sposób dalsze funkcjonowanie portalu będzie możliwe. Można to zrobić w następujący sposób:

1. Przekazując darowiznę bezpośrednio ze swojego konta bankowego:

http://www.nacjonalista.pl/wesprzyj-nas

2. Dokonując wpłaty na każdej poczcie (blankiet wpłat na rachunki bankowe)

Instytut Norwida

Nr konta:

Do wpłat krajowych (Polska):

Numer rachunku: 65 1600 1462 1834 5351 3000 0001 (nowy numer konta!)

Do wpłat zagranicznych:

Numer rachunku: IBAN : PL65 1600 1462 1834 5351 3000 0001

W tytule koniecznie wpisać „Cele statutowe”

3. Dokonując zakupów w sklepie Archipelag lub na Allegro (część dochodu przeznaczona jest na wsparcie projektu Nacjonalista.pl):

http://www.archipelag.org.pl/index.php

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3240589

http://allegro.pl/my_page.php?uid=11825970

Chcielibyśmy w dalszym ciągu rozwijać portal, tak aby spełniał Państwa oczekiwania i był źródłem ciekawych informacji. Rozbudowane narodowe media nie mogą powstać bez solidaryzmu, ale nie takiego, który polega na klikaniu „Lubię to” pod apelem – to jest bezcelowe. W realnym życiu liczą się wyłącznie czyny. Wszelkie niezależne inicjatywy w tym kraju to zasługa osób, które non profit poświęcają swój wolny czas i pieniądze. Nic nie powstaje z powietrza i mocą jałowego gadulstwa. Nacjonalista.pl jest jedynym portalem narodowo-radykalnym w Europie posiadającym numer ISSN. Pomóż nam podtrzymać płomień nacjonalizmu! Przyszłość portalu zależy także od Ciebie!

Pozdrawiamy

Redakcja portaluPodoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Comments

Komentarzy