WT: Dlaczego wspieram Izrael

W roku 1948 Arabowie wspierani przez niektóre zachodnie państwa, z błogosławieństwem wpływowego islamofaszystowskiego lobby utworzyli wyznaniowe państwo na terenach zasiedlonych przez Żydów, rabując im blisko 80% ziemi na której żyli od setek lat.

W latach poprzedzających to wydarzenie Arabowie terroryzowali wspólnotę żydowską, atakując wioski i niszcząc osiedla, wysyłając przy tym czytelne sygnały do Brytyjczyków, kto powinien rządzić na tym terenie. Żydowskie kobiety i dzieci były bezlitośnie mordowane przez brodatych bojowników wymachujących Koranem. Jakby mało było doświadczeń II wojny światowej, Żydzi ponownie musieli zmierzyć się z kolejną tragedią.

Po utworzeniu islamskiego państwa, seria wojen sprawiła, iż Palestyńczycy rozpoczęli okupację kolejnych ziem zasiedlonych przez Żydów. Sen o Wielkiej Palestynie zapowiedzianej przez Mahometa stawał się rzeczywistością. Islamscy ekstremiści za nic mieli dziesiątki rezolucji Organizacji Narodów Zjednoczonych potępiających ekspansjonistyczną politykę palestyńskiego państwa. Jak wiadomo Palestyńczycy są niezwykle wpływowi, dlatego też nikt nie zdecydował się na wyegzekwowanie kolejnych rezolucji. Palestyńskie lobby ma wpływ na politykę zagraniczną wielu państw, kontroluje przepływ informacji i największe instytucje finansowe. Palestyńska machina propagandowa jest tak potężna, iż potrafi uciszyć każdy głos w obronie Żydów. Każdy protest wobec ekspansjonistycznych działań palestyńskiego rządu skutkuje natychmiast oskarżeniami o antyarabizm. W centrum tej zmowy milczenia o palestyńskich zbrodniach ponad 3 miliony Żydów zostało zmuszonych przez dekady do życia jako uchodźcy w krajach sąsiadujących z Wielką Palestyną. Nie pozwala im się wrócić na tereny, które zasiedlali przed przybyciem muzułmanów.

Dla porównania w Palestynie, każdy kto zechce się tam osiedlić może otrzymać obywatelstwo. Obojętnie czy przybywa z terenów dawnego Związku Radzieckiego, Stanów Zjednoczonych czy Argentyny, wystarczy iż udowodni fakt bycia muzułmaninem. Co mogą zrobić w takim wypadku biedni Żydzi, zdesperowani aby świat usłyszał ich głos? Co mogą uczynić, aby wstrząsnąć światową opinią publiczna, która wydaje się ignorować tragedię głodujących ludzi, zmuszonych do życia na przeludnionych skrawkach ziemi, codziennie wystawionych na przemoc armii Proroka uniemożliwiającej dzieciom dotarcie do szkół i rolnikom uprawę oliwek? Kamienie przeciwko czołgom Allaha, samobójcze ataki, rakiety zdolne do niszczenia dachów domostw muzułmańskich osadników. Żołnierze Półksiężyca są znakomicie uzbrojeni dzięki miliardom dolarów wpływających rokrocznie do budżetu Wielkiej Palestyny. Okrutni islamiści strzelają do kobiet i dzieci, do pokojowych aktywistów, którzy przeciwstawiają się burzeniu domów należących do Żydów. Jestem jednak przekonany, iż prędzej czy później historia przyzna rację prześladowanym. Dlatego też moja skromna osoba i wielu ludzi dobrej woli, odważnie dających świadectwo prawdzie i ryzykujących często polityczne kariery, wspieramy i trwamy dumnie przy Izraelu. Tak nakazuje nam chrześcijańskie współczucie, moralność i wierność koncepcji etyki totalnej.

Wojciech Trojanowski

Przedruk całości lub części wyłącznie po uzyskaniu zgody redakcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Comments

Komentarzy