Dr David Duke: Kolorowi imigranci i fala gwałtów w Europie oraz USA

Rzeczywistość, która nas otacza, ulega wielu zasadniczym zmianom. Forsowanie przez demoliberalne media modelu „społeczeństwa otwartego” (pojęcie i koncepcja wykute przez Henrego Bergsona i Karla Poppera – obaj osobnicy narodowości „alternatywnej”) skutkuje zmianą nie tylko środowiska cywilizacyjnego, ale i przeobrażeniem mentalności Europejczyków, którzy na tej zgubnej propagandzie tracą najwięcej – własną tożsamość i dziedzictwo, poczucie etnicznej solidarności oraz patriotyzmu. Wraz z napływem kolorowej imigracji, która w mediach znajduje całe tuziny adwokatów, pojawiają się także symptomy ciężkiej choroby w społeczeństwach ogarniętych multi-kulti. Jedną z takich chorób i to iście epidemiczną, jest fala gwałtów w zachodniej i północnej Europie. Statystyki są porażające. Dla przykładu, dane policji norweskiej ujawniły, że imigranci z Somalii byli odpowiedzialni za 90% napaści o charakterze seksualnym w Oslo 2009r. Podobne statystyki ujawnił brytyjski Scotland Yard odnośnie ogólnej przestępczości ludności czarnej w Londynie w roku 2008 i tu uwaga – stojąca na straży poprawności politycznej Equality and Human Rights Commision (ta sama, która usiłuje zniszczyć Brytyjską Partię Narodową) ostrzegła, że brytyjska policja będzie „winna rasizmowi”, jeśli będzie nadal „uwzględniać rasę” w swych danych! Czy w przyszłości może nas czekać opisywana w „Dziennikach Turnera” seria poprawek w ustawodawstwie (unijnym, nie marionetkowym polskim), która zrówna gwałt z uderzeniem w twarz i włączy zielone światło zdegenerowanym bandom imigrantów do masowych napaści na Europejki, także Polki? Módlmy się, ale i działajmy, by system nigdy nie odważył się podnieść tak wysoko ręki na nasz naród.

W poniższym video Dr Duke opisuje horror multi-kulti na przykładzie historii młodej Amerykanki, uczennicy szkoły średniej, która została zgwałcona przez grupę czarnych oprawców. Sprawa wydarzyła się jesienią 2010r. Cała historia jest niezwykle wstrząsająca; pokazuje terror poprawności politycznej w społeczeństwie „otwartym”, które potrafi ofiarę zmusić do poczucia winy, a kata, zdegenerowaną, gwałcącą kreaturę – uczynić nietykalnym i wręcz wynieść na piedestał społeczny! Dr Duke ukazuje to wydarzenie w szerszym kontekście, odkrywając, że jest ono w istocie czubkiem góry lodowej. Polecamy uzbroić się w nerwy przed obejrzeniem tego materiału. Napisy po polsku.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Comments

Komentarzy