Dr David Duke: Kolorowi imigranci i fala gwałtów w Europie oraz USA

Rzeczywistość, która nas otacza, ulega wielu zasadniczym zmianom. Forsowanie przez demoliberalne media modelu „społeczeństwa otwartego” (pojęcie i koncepcja wykute przez Henrego Bergsona i Karla Poppera – obaj osobnicy narodowości „alternatywnej”) skutkuje zmianą nie tylko środowiska cywilizacyjnego, ale i przeobrażeniem mentalności Europejczyków, którzy na tej zgubnej propagandzie tracą najwięcej – własną tożsamość i dziedzictwo, poczucie etnicznej solidarności oraz patriotyzmu. Wraz z napływem kolorowej imigracji, która w mediach znajduje całe tuziny adwokatów, pojawiają się także symptomy ciężkiej choroby w społeczeństwach ogarniętych multi-kulti. Jedną z takich chorób i to iście epidemiczną, jest fala gwałtów w zachodniej i północnej Europie. Statystyki są porażające. Dla przykładu, dane policji norweskiej ujawniły, że imigranci z Somalii byli odpowiedzialni za 90% napaści o charakterze seksualnym w Oslo 2009r. Podobne statystyki ujawnił brytyjski Scotland Yard odnośnie ogólnej przestępczości ludności czarnej w Londynie w roku 2008 i tu uwaga – stojąca na straży poprawności politycznej Equality and Human Rights Commision (ta sama, która usiłuje zniszczyć Brytyjską Partię Narodową) ostrzegła, że brytyjska policja będzie „winna rasizmowi”, jeśli będzie nadal „uwzględniać rasę” w swych danych! Czy w przyszłości może nas czekać opisywana w „Dziennikach Turnera” seria poprawek w ustawodawstwie (unijnym, nie marionetkowym polskim), która zrówna gwałt z uderzeniem w twarz i włączy zielone światło zdegenerowanym bandom imigrantów do masowych napaści na Europejki, także Polki? Módlmy się, ale i działajmy, by system nigdy nie odważył się podnieść tak wysoko ręki na nasz naród.

W poniższym video Dr Duke opisuje horror multi-kulti na przykładzie historii młodej Amerykanki, uczennicy szkoły średniej, która została zgwałcona przez grupę czarnych oprawców. Sprawa wydarzyła się jesienią 2010r. Cała historia jest niezwykle wstrząsająca; pokazuje terror poprawności politycznej w społeczeństwie „otwartym”, które potrafi ofiarę zmusić do poczucia winy, a kata, zdegenerowaną, gwałcącą kreaturę – uczynić nietykalnym i wręcz wynieść na piedestał społeczny! Dr Duke ukazuje to wydarzenie w szerszym kontekście, odkrywając, że jest ono w istocie czubkiem góry lodowej. Polecamy uzbroić się w nerwy przed obejrzeniem tego materiału. Napisy po polsku.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

6 Komentarzy

  1. Powinni takich zabijać.

  2. Takim powinno się dawać dożywocie włącznie z karą śmierci.

  3. Rodzice sami powinni wymierzyć sprawiedliwość ze szczególnym okrucieństwem.

  4. Jakiś idiota „umie” rzucać piłką za umyślne przestępstwo jest ponad prawem, a kształcony latami w ciężkiej szkole inżynier za błąd idzie do więzienia. Ma pan Duke rację, to jest chore, i to rzeczywiście wzięło się z Hollywood. Nie od „amerykańskich prezydentów”, nie „polityków”, nie „biznesmenów”, ale właśnie z Hollywood do USA, z USA do Francji, a stąd na Europę i świat. Wszystko zeszło na psy. Kiedyś jak filmy robili A.Hitchcock czy J.Wayne to promowały one jakieś wartości, a dziś? Jak mój ojciec mawia „w TV tylko spluwy i czarnuchy”. Geje, trawka, traktowanie kobiet jak obiektów pożądania a mężczyzn jak worków do bicia i zabijania. To jest Hollywood.

  5. Artykuł dotyczy USA, a ja przypomnę kilka faktów z Wrocławia, co prawda sprzed 10 lat, kiedy studiowałem min. na politechnice i mieszkałem w T-16. Konkrety – 4 muzułmańskich studentów w libacji alkoholowej (tak dobrze czytacie „alkoholowej” mimo że im religia zabrania) w kłótni poranili 2 polki i ich chłopaków (arabscy studenci nosili nóż w cholewie buta); murzynka oblała wrzącym olejem studenta, za „obraźliwe” określenie jej inteligencji… obie sprawy wyciszone przez władze uczelni, władze sądowe itd. Dlaczego do tego doszło ? Polski student na 1 roku ma olbrzymi problem, by dostać miejsce w akademiku, na 10 piętrze w T-16 i T-15 stały częściowo puste pokoje, zarezerwowane dla czarnych, arabów itd., dostawali z polskiego rządu i uczelni stypendia za „wymianę młodzieży studiującej” (oni za nic, polscy studenci w ich krajach musieli pracować jako opiekunki do dzieci, roznosić gazety o 4 rano itd.)… Po co oni nam ? Cóż do ich krajów z Polski jechali wybitni studenci z biegłą znajomością ich języka, do nas przyjeżdżali debile, mówiący po arabsku, suahidi itd., którzy na naszych uczelniach tylko chlali, imprezowali, rozrabiali i kosztowali nas olbrzymie sumy pieniędzy. Zarzucono mi rasizm, poprosiłem więc kolegę „liberała” o przejechanie się windą razem z czarnym, po wyjściu wymiotował… zapach, a raczej smród czarnego niczym się nie różnił od smrodu bydła w oborze.
    Tak, przeciwdziałać gwałtom, niszczeniu wartości, należy zacząć od NIE MIESZANIA RAS, zakaz umieszczania w szkołach europejskiej białej rasy z rasami kolorowymi, dzikimi ! Zakaz pozwalania by na terenie mojej ojczyzny obcy (np. koreański szef) traktował mnie gorzej niż kolorowego, pomiatał, gwałcił, tak…takie rzeczy dzieją się np. w LG we Wrocławiu, nie wierzycie, porozmawiajcie z ludźmi tam pracującymi. Tylko selekcja i przeciwdziałanie pozwoli uniknąć takich wydarzeń, jak w powyższym artykule, a gdy się to stanie po mimo to, wtedy napiętnować, ukarać przykładnie tak, by żaden więcej śmierdziel nie podniósł ręki na obywatela żyjącego we własnej ojczyźnie!!! Czas obudzić społeczeństwo, karmione awanturami PIS kontra PO, dla których „…Polska to czerwone sukno z które szarpią w nadziei, że uda im się wyrwać, tyle, by starczyło im na płaszcz…” poselski, senatorski…prezydencki, a Polacy dla nich to głupia tusza, pozbawiona siły i woli zmian, bo nakarmili ją komercją Sodomy i Gomory, a tłusty, głupi Polak nie chce widzieć zagrożeń. Bracia Narodowcy może czas na zjednoczenie sił i pokazanie im, uzmysłowienie sobie ilu nas jest, a może jest nas choć z 40 % społeczeństwa i czas pokazać im w czynach (jak w 81), że mówimy NIE!!! OK, odszedłem od tematu, ale właśnie mnie ten artykuł pobudził, bo wczoraj w Poznaniu kumpel wraz z rodziną został pozbawiony pracy, jego żona w obronie której stanął została poniżona przez koreańskiego szefa, a władze nic nie zrobiły, prokuratura poradziła nie robić nic, bo potem trudno będzie znaleźć pracę ze złymi referencjami…we własnej ojczyźnie, czujemy się, jak mniejszość, pod okupacją najeźdźców ekonomicznych, a rząd, zamiast bronić swój naród, przewodzić, prowadzić…walczy, kto zdobędzie więcej władzy i lepszy kapitał zbije, nie tylko polityczny…a jutro pewnie w gimnazjum mojego i córki, debil z afryki za dobre rzuty piłką dostanie stypendium, nie będzie musiał się uczyć…ale będzie mógł gwałcić…jak najazd tatarski, potop szwedzki itd. a Naród wciąż „…głupi ten naród przed i po szkodzie…”

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*