Zapraszamy 13 grudnia na pikietę antykomunistyczną we Wrocławiu

13 grudnia o godzinie 20.00 na wrocławskim Rynku w pobliżu pręgierza odbędzie się pikieta antykomunistyczna. Przyjdź i z pochodnią w ręce uczcij pamięć ofiar stanu wojennego i zaprotestuj przeciwko panoszeniu się komuny w naszym kraju.

Znajdzie się cela dla Jaruzela! Wrocław wolny od komuny!

Patronat medialny nad akcją obejmują:  Wroclawianie.Info, FanŚląsk.pl , Nacjonalista.pl, a czynnie będą wspierać kibice Śląska Wrocław i Sparty Wrocław.

Link do wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com/nacjonalista#!/event.php?eid=165051546865074

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

8 Komentarzy

 1. Nie rozumiem takich pikiet. Komunizm jest martwy ,nie lepiej zrobić pikietę antydemokratyczna lub antyliberalną ?

 2. To zrób. Na co czekasz?

 3. @Patriotyzm jest na lewicy
  Od takiego gadania jest tylko krok do słów ” od…cie się od generała”- bez obrazy.
  W takich pikietach chodzi raczej o to by ludzie nie zapomnieli o tamtych wydarzeniach. Jak widać Prezydent zapomniał i zaprasza osoby odpowiedzialne za Grudzień 81′ do ciała doradczego:(

 4. Zastanawia mnie ubogość intelektualna niektórych, dla których „komunizm” to albo PZPR, albo związek sowiecki, albo Lenin z bródką, albo Marx z brodą. Komunizm to sposób myślenia, działania, życia. Ale też ludzie, idee – rozwijające się i funkcjonujące. A my w Polsce mamy do czynienia własnie z tym. W unii mamy do czynienia wlasnie z tym.
  Nawet sposob oceny zjawisk, idei – jest dokonywany wedlug semantyki marksistowskiej. Jaruzel u Komorowskiego to tylko widoczny symbol, który to wyraża.

 5. Komunizm/socjalizm, to wykrzywione zwierciadło kapitalizmu. Próba zlikwidowania nierówności i niesprawiedliwości społecznej wynikającej z ustroju kapitalistycznego, jednakże opierająca się na tym samym podejściu do materii/ekonomii co kapitalizm. Jest to ideologia tak samo bezduszna, która pozostaje zamknięta w ramach kapitalistycznego systemu myślenia. Tak więc dopóty nie został zlikwidowany kapitalizm (a ma się bardzo dobrze i połyka kolejne narody, finansując wojny), dopóty zawsze będzie istnieć zagrożenie w postaci reakcji stricte bolszewckiej. Tak to widzę osobiście.

  A po każdej rewolucji komunistycznej następuje chwilowa realizacja utopijnych założeń (od których miliony ludzi umierają z głodu), następnie zaś nomenklatura nieśmiało, lecz z każdym krokiem coraz śmielej, wraca na poziom kapitalistyczny. I to miało miejsce w Rosji, czy w Chinach.

  Mamy więc do czynienia z zaklętym kręgiem. Zwalczając wszelkie próby odrodzenia myśli komunistycznej poprzez pielęgnowanie pamięci historycznej, jednocześnie zwalczamy kapitalizm, który ograniczoną umysłowo bolszewicką ideologię wydał na świat.

  Tak to widzę osobiście.

 6. Ktoś orientuje się czy w tym roku będzie organizowany jakiś marsz 13 grudnia na Śląsku?
  Proszę o info na gg 11474690.

 7. Świetnie to ujołeś Sigurd Komunizm to też Materialistyczne myślenie tylko że lewicowe.

 8. Dzięki za zorganizowanie.
  Może wreszcie zacznie się odbieranie tego co Do Nas Należy!
  Jak by co to zapraszam do mnie:
  http://radnyzpisarzowic.blogspot.com/
  i pozdrawiam

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*