Teatr jednego aktora, czyli kulisy walki z patriotyzmem

W ostatnich dniach systemowe media dostają szału a komunizujący, lewaccy politycy i publicyści prześcigają się w kreowaniu apokaliptycznych wizji tego, co nastąpi w Polsce 11 listopada. Czyli w trakcie i po organizowanych przez środowiska patriotyczne obchodach Święta Niepodległości.

Medialni showmani, ci sami, którzy całkiem niedawno apelowali o oddawanie hołdu żołnierzom armii sowieckiej,  starają się zachęcić Polaków do protestów przeciwko nacjonalistom, stosując różne – mniej lub bardziej zabawne – sztuczki.  Jedną z nich jest masowy rozrost internetowych inicjatywy obywatelskich, głośno grzmiących przeciwko zagrożeniu ze strony „faszystów”. A wszystko po to, by sprawić wrażenie, że w naszym kraju jest przynajmniej 39 milionów przeciwników patriotyzmu. A może nawet i 50, bo trudno przecież wszystkich policzyć.

Tymczasem prawda trąci kiepską farsą. Okazuje się bowiem, że za „obywatelskimi protestami”, wyrażanymi na „niezależnych” portalach internetowych, nagłaśnianych głownie przez „G. Wyborcze” i wydawnictwa odchodne stoi zaledwie jeden dżentelmen, tychże stron internetowych wyłączny dysponent i  właściciel.

A czegoż on to nie posiada! Stronę akcji przeciwko marszowi w Warszawie – 11listopada.org, stronę rzekomo należącą do Narodowego Odrodzenia Polski a wymierzoną w Młodzież Wszechpolską – www.konfidenci.info czy stronę przeciwko marszowi we Wrocławiu – http://marszpatriotow.goniamuchy.org/ prowadzi jedna i ta sama osoba (patrz załączniki).

Kim jest ów, trawiony syndromem ADHD, stachanowiec? Po wpisaniu do wyszukiwarki  widocznego numeru telefonu, wśród wyników – zupełnym przypadkiem – wyświetlają się lewackie strony serwisu Indymedia oraz odnośniki do prywatnej strony www.harce.wordpress.com/o-mnie
„Obywatelskie” protesty przeciwko nacjonalistom i idei niepodległej Polski okazują się po raz kolejny wymysłem garstki oszołomów, a cała masa inicjatyw, rzekomych społecznych komitetów okazuje się fikcją powstałą i prowadzoną zza klawiatury jednego komputera.
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3
Biuro Informacyjne NOP (7.11.2010)
Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Możliwość komentowania jest wyłączona dla tego tekstu.