„Gazeta Wyborcza” w obronie propagatora zoofili

Miało być tradycyjnie, wspaniale, politycznie poprawnie. Na Uniwersytecie Warszawskim wystąpić  miał „kontrowersyjny bioetyk” Peter Singer, znany jako gorący obrońca praw zwierząt i ludzi, którzy ze zwierzętami chcieliby współżyć. Jednocześnie „naukowiec” opowiada się na aborcją, zabijaniem upośledzonych niemowląt i eutanazją. W ostatniej chwili Uniwersytet Warszawski cofnął zgodę na występy Singera, czym p. Rektor zmył plamę z odwołania wykładu dra Camerona, specjalisty od choroby homoseksualnej.

W płacz uderzyła oczywiście „Gazeta Wyborcza”. M.in. Jacek Żakowski, znany z ekranów telewizyjnych typ buraczany, na jej łamach ubolewa nad ciemnotą i niedorozwojem polskich uczelni, które nie potrafia wznieść się na wyżyny naukowego obiektywizmu. Nie podzielamy akurat tej opinii, ale proponujemy inne rozwiązanie: zajęcia praktyczne z singerizmu w siedzibie „Gazety Wyborczej”. Singer, Żakowski, może i sam Adam Michnik  – i stadko bezpańskich psów. Przed finałem zachęcamy jednak do pobrania od zwierzaków pisemnego oświadczenia o wyrażeniu zgody na singerowanie. To tak na wszelki wypadek, bo po co  „skrajna prawica” ma znowu krzyczeć o gwałtach zoofilskich w siedzibie „Wyborczej”? Zresztą, pies też człowiek i swoje prawa ma!

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.



Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Komentarzy

  1. Podobnio, od września GW ma ruszyć z programem „Poznaj samego siebie”. Ma to być kampania promocyjna m. in onanizmu. Ciekawe, czy będzie ona prowadzona także na wyższych uczelniach.

  2. Już całkiem im odbiło w tej wyborczej.

  3. A czego się spodziewać po gejzecie aborczej?

  4. Hehe świetny artykuł nie bede komentował bo zgadzam się w 100% z autorem. Michnik i stado psów w zoofilskim akcie haha ciekawe czy by zrobili z tego fotoreportaż hehehe
    NIE CZYTAM GAZETY WYBORCZEJ!!!

  5. Jesteś Polakiem walcz ze zboczeniami.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*